Deep Spirit

Peskočit navigaci

Novinky WaterProof

SD4

SD 4

S potěšením vám představujeme nový polosuchý oblek WaterProof SD 4. Inovativní oblek vytvořený za použití nových technologií, doplněný o velmi populární WPAD pro připevnění kapsy.


W50

W50

5 mm kombinéza z ULTRAFLEX neoprenu rozšiřuje modelovou řadu Waterproof Sports. Oblek je určen pro potápění v teplejších vodách.


D9X Breathable

D9X Breathable

Suchý oblek WaterProof D9X vychází z ultra lehkého suchého obleku D9 Breathable. U Suchého obleku D9X je několik technických vylepšení, které si vyžádali profesionální potápěči, kteří si na rozdíl od rekreačních potápěčů nemohou vybírat, v jakých podmínkách se budou potápět. Proto prošel standardní oblek D9 evolucí ve velmi odolný suchý oblek D9X.


W4

Mokrý oblek W4

W4 je nový WaterProof mokrý oblek se zadním zipem. Znalosti, nabyté v průběhu 28 let vývoje potápěčských obleků, byly uplatněny při realizaci této vysoce kvalitní kombinézy s nepřehlédnutelným, stříbrným, retro/futuristickým vzhledem.


G1 5mm KEVLAR

Neoprenové rukavice G1 5mm KEVLAR

Velmi odolné rukavice z 5mm neoprenu. Zvýšenou ochranu proti proříznutí či oděru zajišťuje kevlarová tkanina, která kryje celou dlaň, a vázané švy šité nití z kevlaru.


D1 HYBRID

Suchý oblek D1 HYBRID

Existuje perfektní suchý oblek? Tři roky analýz a výběru nejvhodnějších materiálů, další tři roky intenzivního testování a odpověď zní ANO.


D7 PRO

Suchý oblek D7 PRO

Prvotřídní trilaminátový suchý oblek pro nejnáročnější uživatele.


D10 PRO

Suchý oblek D10 PRO

Během dlouhých let průběžného testování v extrémních podmínkách polárních oblastí došla společnost WaterProof jednoznačnému závěru, že co se týká suchých obleků, žádný materiál se nevyrovná speciálnímu 3,5mm zhuštěnému (hi-dense) neoprénu.


D70 SC

Suchý oblek D70 SC

Suchý oblek D70 SC byl vyvinut jako odpověď na poptávku potápěčských center a škol po odolném a cenově výhodném obleku pro výcvik a pronájem, obleku, který by splňoval vysoké požadavky na kvalitu materiálu a provedení.


W1

Mokrý oblek W1

Nejnovější model mokrého obleku společnosti WaterProof je k dispozici jak v 5 mm, tak v 7 mm verzi.Nahoru