ULTIMA TWIST nová verze systému suchých rukavic umožňuje ještě snazší nasazení a sundání, a to i ve velmi chladných podmínkách. Stačí pouhé otočení rukou… Waterproof Ultima Twist se nasazuje přímo do všech* suchých obleků Waterproof s integrovanými silikonovými manžetami. Lze jej však také namontovat na suché obleky s latexovými manžetami. Rukavice se velmi snadno nasazují. Můžete vidět, slyšet a cítit, když se kruh rukavice připojí k rukávu suchého obleku, nebo když jej odpojíte. Tento systém je takřka „BLBUVZDORNÝ“! Pevné kroužky na oblek a rukavice lze snadno namontovat. Systém Ultima Twist lze připevnit ke všem latexovým manžetám suchého obleku a dosáhnout tak kompletního systému suchých rukavic.
*Systém Ultima Twist Dry Glove System se nehodí pro přímou montáž do suchých obleků Waterproof ve velikosti 3XL, 3XL/t+ a to kvůli větším kroužkům na zápěstí. Pro tyto velikosti doporučujeme systém Quick Glove od SI TECH.
OBSAH BALENÍ:
Sada obsahuje dva kroužky na oblek, dva rukavicové kroužky, O-kroužky, dva silikonové kryty, lubrikant a kombinovaný nástroj.

CENA: 4.750,- Kč
Upozornění: Rukavice a silikonové manžety nejsou součástí balení.