D3 ERGO lehký a pružný suchý oblek se speciální Tri-Lam tkaninou, testovanou na oděr metoda Martindale podle SS-EN ISO 12947-2:2017. Oblek charakterizuje lehká váha, měkkost a odolnost při váze 4,1 kg (pánská velikost M). Univerzální suchý oblek D3 Ergo vychází z vojenského obleku, kde je nízká hmotnost, flexibilita a pohyblivost nezbytná. Úzký střih pro neomezenou pohyblivost a lepší kontrolu jak nad hladinou tak pod vodou. YKK plastový suchý zip na zadní straně pro maximální pohyblivost. Umístění jezdce zipu vám umožní otevřít a zavřít zip bez pomoci. Integrované silikonové manžety ISS. Vybaveno předinstalovaným výměnnými silikonovými manžetami na na krku a zápěstí.
Si-Tech Quick Neck. pro silikonové, latexové a neoprenové manžety.
Si-Tech QCS Oval Ring System pro se silikonovým a latexovým těsněním.
Protiskluzová reliéfní ochrana na zadku. Dvě lehké kapsy na stehnech. Kevlarem vyztužené nákoleníky s kapsou na chrániče kolen. Měkké lehké boty. Neoprenové zateplení krku a odnímatelné zateplovací manžety na zápěstí. Barva: černá / zelená.
VELIKOSTI:
Pánské: XS, S, M, M+, ML, L, L+, XL, XXL, 3XL
Dámské: XS, S, M, M+, ML, L, L+, XL
CENA: 51.900,- Kč
V ceně je suchý oblek, vak na oblek, náhradní manžety, ventily, středotlaká hadice a šle.
Poznámka: Velikosti 3XL a 3XL/t+ mají větší kruhy, do kterých nepasuje systém suchých rukavic ULTIMA. Lze použít systém suchých rukavic Quick Glove od SI-TECH.