D7 EVO nový suchý oblek D7 Evo je vybaven nově patentovaným systémem měkkých kroužků na zápěstí FLEXLOCK.  Chytrým, tenkým, měkkým a bezpečným systémem uživatelsky vyměnitelných silikonových manžet. FLEXLOCK se jednoduše nasazuje do rukávu obleku. Je vyroben z průhledného TPU (termoplastického polyuretanu), je lehký a může se pochlubit vizuálním potvrzovacím okénkem, které umožňuje kontrolu správné montáže. Kromě toho je nový D7 Evo vybaven pružným a měkkým plastovým suchým zipem YKK Aquaseal, díky kterému je proces oblékání a svlékání ještě jednodušší. Oblek je zhotoven z osvědčeného materiálu Nylotech s dodatečnou kevlarovou výztuhou v zadní části, kolenech a loktech.
Společností Waterproof vyvinutý „Tri-lam“ materiál (Nylotech) je měkký, pružný a velmi pevný. Oděr tkaniny byl  testován metodou Martindale podle SS-EN ISO 12947-2:2017.
Ve víku kapsy je další kapsa na zip pro dekompresní tabulky, kontrolní seznamy a další. Oblek je vybaven systémem SI TECH Quick Neck System, ventily SI TECH a je dodáván s novým suchým vakem z TPU s horním rolovacím uzavíráním.
VELIKOSTI:
Pánské: XS, S, M, ML, L, XL, XXL, 3XL, M/+, L/+, ML/t, XL/t, 3XL/t+
Dámské: XS, S, M, ML, L, XL, M/+, L+, ML/t
CENA: 73.300,- Kč
V ceně je suchý oblek, batoh na oblek WP Drybag 65l, ventily, středotlaká hadice, náhradní silikonové manžety, nástroj na výměnu krční manžety, lubrikant na zip a šle.