D7X NYLOTECH silný, flexibilní a odolný Tri-Lam suchý oblek s předním zipem. Nylotech je měkký materiál, který je ale pevnější a odolnější proti oděru. Anatomický štíhlejší střih pro méně objemu a více pohyblivosti. Delší a zakřivený BDM kovový suchý zip pro snadné oblékání. Teleskopické torso pro lepší pohyblivost. Neoprenový zateplený krk a zateplení v oblasti zápěstí. Integrované silikonové manžety ISS. Vybaveno předinstalovaným vyměnitelnými manžetami na krku a zápěstích.
Si-Tech Quick Neck pro silikonové, latexové a neoprenové manžety.
Si-Tech QCS Oval Ring System pro silikonové a latexové manžety.
Dvě konvertibilní kapsy Power Pocket můžete si vybrat mezi velkou kapacitou nebo úzkým profilem kapsy. Snadná manipulace s kapsami, které jsou vybaveny D-kroužky z nerezové oceli a dvojitými smyčkami.
Vylepšené boty DuPont™ Kevlar® vyztužené vlákny s novou odolnou recepturou gumy. PU ochrana na zadní straně proti oděru. Silná a pružná kolenní výztuž z vlákna DuPont™ Kevlar®. 
VELIKOSTI:
Pánské: XS, S, M, M+, ML, ML/t, L, L+, XL, XL/t, XXL, 3XL, 3XL/t+
Dámské: XS, S, M, M+, ML, ML/t, L, L+, XL
CENA: 63.800,- Kč
V ceně je suchý oblek, vak na oblek, náhradní manžety, ventily, středotlaká hadice a šle.
Poznámka: Velikosti 3XL a 3XL/t+ mají větší kruhy, do kterých nepasuje systém suchých rukavic ULTIMA. Lze použít systém suchých rukavic Quick Glove od SI-TECH.